Rajd Koziołka Matołka

W dniach 08-10 czerwca 2018r odbywa się rajd Koziołka Matołka w Jaktorowie, którego organizatorem jest Hufiec Jaktorów. Zuchy z 444 G.Z. „Tropiciele” biorą w nim udział. Zbiórka w dniu 08.06.2018r odbywa się normalnie. Wyruszamy po zbiórce autokarem. Na zbiórkę wyjazdową przynosimy koniecznie Zgodę na uczestnictwo dziecka w Rajdzie. Bez tej zgody dziecko nie będzie mogło uczestniczyć w imprezie Powrót w dniu 10 czerwca 2018r ok. godz. 12/13 na parking przy SP nr 1 w Łomiankach. Koszt rajdu:50 zł/uczestnik. Zgłoszenia wraz z bezzwrotną wpłatą przyjmujemy do 18 maja 2018r. Wpłat za ten rajd dokonujemy w gotówce u Drużynowej. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność wpłat!


Co zabrać? Plecak, śpiwór, poduszka, karimata, ubrania, menażka, niezbędnik, kubek, latarka, przybory do mycia, obuwie zmienne, kurtka i polar szczepu i oczywiście pełne umundurowanie harcerskie oraz dobry humor i chęć tropienia Koziołka Matołka.
Leki : Na naszych wyjazdach obowiązuje zasada : Dzieci nie mają przy sobie żadnych leków !!!. Jeśli ktoś z harcerzy lub zuchów używa na stałe jakiś leków prosimy rodziców o zapakowanie ich do przezroczystej torebki z imieniem i nazwiskiem dziecka, sposobem ich dozowania oraz ze Zgodą na ich podawanie przez służby medyczne organizatora i oddanie ich w czasie Zbiórki Wyjazdowej Drużynowym poszczególnych Drużyn. Jeśli dziecko przyjmuje na stałe leki wymagające recepty – prosimy o zapewnienie ich we właściwej ilości na czas trwania biwaku. Prosimy rodziców dzieci, które mają chorobę lokomocyjną o podanie im odpowiednich leków na pół godziny przed zbiórką wyjazdową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *