Rajd przedobozowy – 31 maj -03 czerwiec 2018r

Rajd organizujemy w ramach działań programowych Szczepu 444 DHiGZ  w Łomiankach. Nocujemy w warunkach turystycznych w Szkole w Małocicach ul. Wojska Polskiego 76 koło Czosnowa. Rodzice dowożą we własnym zakresie harcerzy do Małocic w dniu 31 maja 2018r w godzinach 10:00 – 11:00 a odbierają w dniu 03 czerwca 2018r w godzinach 14:00 – 15:00 W rajdzie powinny obowiązkowo uczestniczyć osoby, które jadą na obóz harcerski !!! Zuchy nie uczestniczą w tym rajdzie. Każdy z uczestników ze sobą przywozi koniecznie Zgodę na uczestnictwo dziecka w Rajdzie. Bez tej zgody dziecko nie będzie mogło uczestniczyć w imprezie ).Koszt rajdu: 120 zł/uczestnik ( zbierany przez drużynowych gotówce w czasie zbiórek w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 maja 2018r ).  W razie pytań proszę o kontakt z Komendantem Szczepu 444 DHiGZ – phm. Robert Goś, tel. 509 043 767 ( codziennie, prócz piątków – w godzinach 18:00 – 20:00 )

Co zabrać na rajd ?: Legitymacja szkolna !!!  ( dziecko ma ją przy sobie  ), Plecak , Śpiwór , Jasiek lub mała poduszka, Karimata, Menażka, Niezbędnik ( łyżka, widelec, nóż ), Kubek do picia, Polar i kurtka Szczepu, Koszulki  z krótkim rękawem , Dres bądź inne ubranie sportowe, Bielizna osobista , Skarpety , Krótkie spodenki/spódnica, Długie spodnie, Buty typu pionierki ( glany, desanty ) Obuwie sportowe – adidasy bądź trampki, Klapki, , Ręcznik, Przybory do mycia ( najlepiej w miękkiej kosmetyczce bądź innym przyborniku ), Latarka ( najlepiej tzw. czołowa ) oraz zapasowe baterie , Śpiewnik Szczepu, Finka ( nóż harcerski ) i oczywiście pełne umundurowanie harcerskie.

Leki : Na naszych wyjazdach obowiązuje zasada : Dzieci nie mają przy sobie żadnych leków !!!.  Jeśli ktoś z harcerzy  używa na stałe jakiś leków prosimy rodziców o zapakowanie ich do przezroczystej torebki z imieniem i nazwiskiem dziecka, sposobem ich dozowania oraz ze Zgodą na ich podawanie przez służby medyczne organizatora i oddanie ich w chwili przyjazdu Drużynowym poszczególnych Drużyn. Jeśli dziecko przyjmuje na stałe leki wymagające recepty – prosimy o zapewnienie ich we właściwej ilości na czas trwania biwaku. .

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *