Przeskocz do treści

biwak przedobozowy

ZGŁOSZENIA: https://forms.office.com/r/q3qYLqrm31

Informacje:

Nocujemy w budynku szkoły. Każdy z uczestników ze sobą przywozi koniecznie Zgodę na uczestnictwo dziecka w Rajdzie. Bez tej zgody dziecko nie będzie mogło uczestniczyć w imprezie.

Co zabrać na rajd:

legitymacja szkolna !!! (dziecko ma ją przy sobie), plecak, śpiwór, karimatę, jasiek lub mała poduszka, menażka, niezbędnik i kubek do picia, polar i kurtka szczepu, dres bądź inne ubranie sportowe, bielizna osobista, skarpety, długie spodnie, buty typu pionierki (glany, desanty) obuwie sportowe – adidasy bądź trampki, ręcznik, przybory do mycia, latarka (najlepiej tzw. czołowa) oraz zapasowe baterie, śpiewnik szczepowy, pełne umundurowanie harcerskie.

Leki: Na naszych wyjazdach obowiązuje zasada: dzieci nie mają przy sobie żadnych leków!!! Jeśli ktoś z harcerzy używa na stałe jakiś leków prosimy rodziców o zapakowanie ich do przezroczystej torebki z imieniem i nazwiskiem dziecka, sposobem ich dozowania oraz ze zgodą na ich podawanie przez organizatora i oddanie ich w chwili przyjazdu drużynowym poszczególnych drużyn. Jeśli dziecko przyjmuje na stałe leki wymagające recepty – prosimy o zapewnienie ich we właściwej ilości na czas trwania biwaku.

Zgoda na udział dziecka w rajdzie: