Przeskocz do treści

Numer konta Szczepu

Szczep posiada swój numer konta który znajduje się poniżej. Na konto wpłacamy składki członkowskie oraz pieniądze za obóz harcerski i kolonię zuchową. Pieniądze za rajdy, biwaki itp. wpłacamy do drużynowych w gotówce - Wyjątkiem jest sytuacja, gdy dostaniecie państwo informację że jest inaczej.

Chorągiew Stołeczna ZHP – Hufiec Nowy Dwór Mazowiecki
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, ul. I. Paderewskiego 22
Numer konta: 43 8011 0008 0000 0032 3330 0006
Jest ono prowadzone przez Bank Spółdzielczy w Nowym Dworze Mazowieckim

 

WAŻNE – PRZECZYTAJ !!!

W Szczepie jest nas sporo. Aby uniknąć jakichkolwiek nieporozumień wpłatę opisujemy następująco:

Nazwisko i Imię dziecka (nie rodziców, gdyż te dane są w nadawcy wpłaty) oraz czego wpłata dotyczy. Z uwagi na ograniczone miejsce w tytule wpłat (szczególnie na drukach wypisywanych ręcznie) to w zupełności wystarczy. Przykładowy sposób opisania wpłaty: Kowalski Jan – składki członkowskie za 2018r. + DSCZ.

(Skrót DSCZ - Dodatkowa Składka Członkowska Zadaniowa) - brak tego skrótu w tytule przelewu spowoduje doliczanie podatku VAT, którego zapewne chcięlibyście państwo uniknąć.

Według zasad ustalonych przez Skarbnika Hufca Nowy Dwór Mazowiecki – Wpłaty należy adresować dokładnie tak, jak opisane zostało wyżej. Niedopuszczalne są jakiekolwiek skróty czy dopiski typu 444 DHiGZ itp. !!! Ten rachunek przypisany jest tylko i wyłącznie do Szczepu 444 DHiGZ "Trzy Czwórki" więc umieszczanie tego numeru w tytule wpłat nie jest potrzebne i zajmuje miejsce.