Przeskocz do treści

Rajd Andrzejkowy – 30 listopad -02 grudzień 2018r

Rajd organizujemy w ramach działań programowych Szczepu 444 DHiGZ w Łomiankach. Nocujemy w warunkach turystycznych w Szkole w Kazuniu Nowym. W rajdzie mogą uczestniczyć tylko harcerze, którzy mają oddane do drużynowych Deklaracje Wstąpienia do ZHP I opłacone składki członkowskie.. Zbiórka wyjazdowa: Spotykamy się o godzinie 18:00 w dniu wyjazdu na parkingu przy ICDS-ie. ( Na zbiórkę wyjazdową przynosimy koniecznie Zgodę na uczestnictwo dziecka w Rajdzie. Bez tej zgody dziecko nie będzie mogło uczestniczyć w imprezie ).Koszt rajdu: 80 zł/uczestnik ( zbierany przez drużynowych w czasie zbiórek w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 listopada 2018r ). Powrót: w miejsce zbiórki wyjazdowej ok godziny 16 w dniu 02 grudnia 2018r. W razie pytań proszę o kontakt z Komendantem Szczepu 444 DHiGZ – phm. Robert Goś, tel. 509 043 767 ( codziennie, prócz piątków – w godzinach 18:00 – 20:00 )

Co zabrać na rajd ?: Legitymacja szkolna !!! ( dziecko ma ją przy sobie ), Plecak , Śpiwór , Jasiek lub mała poduszka, Karimata, Menażka, Niezbędnik ( łyżka, widelec, nóż ), Kubek do picia, Polar Szczepu, Koszulki z krótkim rękawem , Dres bądź inne ubranie sportowe, Bielizna osobista , Skarpety , Krótkie spodenki/spódnica, Długie spodnie, Buty typu pionierki ( glany, desanty ) Obuwie sportowe – adidasy bądź trampki, Klapki, , Ręcznik, Przybory do mycia ( najlepiej w miękkiej kosmetyczce bądź innym przyborniku ), Latarka ( najlepiej tzw. czołowa ) oraz zapasowe baterie , Śpiewnik Szczepu, Finka ( nóż harcerski ) i oczywiście pełne umundurowanie harcerskie.

Leki : Na naszych wyjazdach obowiązuje zasada : Dzieci nie mają przy sobie żadnych leków !!!. Jeśli ktoś z harcerzy lub zuchów używa na stałe jakiś leków prosimy rodziców o zapakowanie ich do przezroczystej torebki z imieniem i nazwiskiem dziecka, sposobem ich dozowania oraz ze Zgodą na ich podawanie przez służby medyczne organizatora i oddanie ich w czasie Zbiórki Wyjazdowej Drużynowym poszczególnych Drużyn. Jeśli dziecko przyjmuje na stałe leki wymagające recepty – prosimy o zapewnienie ich we właściwej ilości na czas trwania biwaku. Prosimy rodziców dzieci, które mają chorobę lokomocyjną o podanie im odpowiednich leków na pół godziny przed zbiórką wyjazdową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *